RU

У Секретаріаті вважають, що Україну і Росію в питанні Голодомору розсудить час

18.11.2008, 16:23

У Секретаріаті Президента України впевнені, що час і історія розсудить Україну і Росію з питань Голодомору. Про це заявив заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук на брифінгу у вівторок.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, коментуючи заяви Президента Росії Дмитра Медведєва з нагоди 75-ої річниці Голодомору, А.Гончарук сказав: "Президент України направив досить велику кількість запрошень своїм колегам. На сьогоднішній день ми чекаємо близько 40 іноземних делегацій…Шкодуємо, що наші східні сусіди, наш партнер Росія, не братиме участі у цих заходах, але я думаю, як-то кажуть, час і історія розсудить цю ситуацію", - наголосив заступник глави Секретаріату Президента.

Водночас А.Гончарук додав, що, незважаючи на відмову керівництва РФ прибути в Україну на заходи з нагоди 75-ої річниці Голодомору, з Росії акредитовано дуже велику кількість журналістів, що побажали висвітлювати цю подію.

Нагадаємо, Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв у своєму листі Віктору Ющенку наголосив, що "говорити про будь-які "якісні відмінності" голоду в Україні від голоду в Росії та інших регіонах СРСР просто цинічно і аморально".

Новини на тему "Голодомор">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини