RU

У Секретаріаті вважають абсурдною пропозицію Тимошенко про звільнення губернаторів

06.08.2008, 14:49

У Секретаріаті Президента вважають абсурдною ідею Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко робити подання на звільнення губернаторів, які не забезпечили в очолюваних ними регіонах низькі темпи інфляції. Про це повідомив в інтерв'ю журналістам перший заступник глави СП Олександр Шлапак.

"Абсурдна ідея, оскільки, якщо серйозно розглядати питання регіональних аспектів інфляції, це треба розглядати не таким чином, як пропонує Прем'єр-міністра", - сказав О. Шлапак, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

О. Шлапак зауважив, що дефляція, зафіксована в липні, спостерігається переважно за рахунок продуктів харчування. Саме на цю позицію, за його словами, має сьогодні реальний вплив місцева влада. Водночас, через зростання цін на паливно-мастильні матеріали зросли ціни у сфері транспорту, також зростання цін спостерігається у сферах освіти та охорони здоров'я. "Тобто там, де основні стандарти формує центральна влада. Тому спроба Прем'єра відмежуватися від проблем інфляції і перекласти це вкотре на глав адміністрацій повністю абсурдна", - зазначив О. Шлапак.

Водночас, перший заступник голови Секретаріату наголосив, що, на його думку, кожен глава місцевої адміністрації повинен нести відповідальність за сферу свого впливу в регіоні.

Також О. Шлапак звернув увагу, що не треба робити висновки лише за результатами одного місяця. Так, за його словами, Луганська область, яка за підсумками липня виявилася в трійці лідерів, ще місяць тому була серед аутсайдерів, і її керівництво критикували за підвищення цін на водопостачання.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр пообіцяла зробити подання на відставку тих керівників областей, які наступного місяця дадуть інфляційні показники на тлі дефляції.

Досьє на Олександра Шлапака >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини