RU

У Секретаріаті прогнозують рішення КСУ щодо коаліції за місяць

09.09.2008, 14:44

У Секретаріаті Президента України прогнозують, що рішення Конституційного Суду України (КСУ) щодо функціонування коаліції демократичних сил буде ухвалене в кінці вересня- на початку жовтня. Таким прогнозом поділилася, відповідаючи на запитання журналістів, заступник керівника Секретаріату Президента України, представник Президента в КСУ та Центрвиборчкомі Марина Ставнійчук.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М. Ставнійчук зауважила, що є всі підстави погодитися з прогнозом Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка щодо цього питання. Вона нагадала, що відкрите засідання КСУ з цього питання відбулося 21 серпня, і передбачила, що одного місяця вистачить для ухвалення рішення. "Я також прогнозую, що це буде кінець вересня, можливо початок жовтня", - наголосила М. Ставнійчук.

Нагадаємо, 21 серпня КСУ почав розгляд справи про конституційність існування демократичної коаліції після виходу з неї двох депутатів. Конституційне подання до КСУ з цього питання внесли 105 депутатів.

Необхідність офіційного тлумачення цих питань депутати обґрунтували тим, що 6 червня 2008 року народні депутати Юрій Бут ( "Наша Україна - Народна самооборона") та Ігор Рибаков (Блок Юлії Тимошенко), які входили до складу коаліції демократичних сил, заявили про свій вихід зі складу більшості. Внаслідок цього кількісний склад коаліції зменшився до 225 народних депутатів.

Досьє на Марину Ставнійчук >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини