RU

У СБУ розповіли, як Баканов отримав звання лейтенанта

11.06.2019, 11:07
У СБУ розповіли, як Баканов отримав звання лейтенанта - Фото
Іван Баканов (фото - president.gov.ua)

Голова СБУ Василь Грицак  присвоїв військове звання лейтенанта першому заступнику Івану Баканову одночасно з прийняттям останнього на військову службу в СБУ. Про це пише УП.

Відповідно до наданого військового квитка Баканов перебував на обліку в Дзержинському районному військовому комісаріаті Дніпропетровської області, мав військове звання рядового запасу.

Згідно із законом про військову службу в СБУ приймаються громадяни України з числа військовозобов'язаних, які мають вищу освіту з рівнем підготовки не нижче бакалавра, що відповідає профілю службової діяльності, і не досягли граничного віку перебування на військовій службі осіб офіцерського складу.


Скан: УП

Військове звання лейтенанта присвоюється військовослужбовцям, військовозобов'язаним, які на момент атестації мають вищу освіту за рівнем не нижче спеціаліста, що відповідає профілю службової діяльності.

22 травня президент  Володимир Зеленський поставив друга з Кварталу 95 керувати СБУ.

6 червня Верховна Рада відмовилася звільняти главу СБУ Грицака. За відповідний проект постанови, поданий Зеленським, проголосували тільки 87 депутатів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини