RU

У Сімферополі пройшли збори з скасування автономного статусу Криму

29.09.2008, 14:48

У Сімферополі відбулися засновницькі збори ініціативної групи з підготовки Всеукраїнського референдуму з приводу зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний, скасування спеціального статусу Сєвастополя і внесення відповідних змін до Конституції і законів України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Кримської республіканської організації ВО "Свобода", в роботі зборів взяли участь 212 осіб, які проживають на території Автономної Республіки Крим. До зборів ініціативної групи були підготовлені всі документи, необхідні для надання до Сімферопольської міської ради, згідно з Законом України про Всеукраїнський референдум.

Водночас політики зазначили, що перешкодити проведенню зборів спробували "декілька сотень агресивно налаштованих адептів антиукраїнських угруповань". "Озброївшись російськими триколорами і плакатами з відверто антидержавними гаслами, під музику "Ленін завжди живий", вони намагалися прорватися крізь міліцейські ряди і зірвати збори. Серед хуліганів... блимали "легендарні" обличчя... депутатів Верховної Ради Криму", - наголосили в "Свободі".

За словами партійців, враховуючи ситуацію, збори були проведені не в приміщенні гарнізонного Будинку офіцерів, а на вулиці біля нього, в оточенні міліції, бійців "Беркута", солдат внутрішніх військ, журналістів і збуджених "червоних" страйкарів. "Останні так засмутилися, що збори таки відбулися, що бігом супроводжували делегатів ще декілька сотень метрів... Завдяки тому, що учасники зборів діяли злагоджено і не піддавалися на провокації, масового безладдя і сутичок вдалося уникнути", - резюмували вони.

Нагадаємо, раніше ВО "Свобода" вимагала упровадити в Криму пряме президентське правління, розпустити Верховну Раду Автономної Республіки Крим і змінити статус Кримської автономії з республіканського на обласний.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини