RU

У РНБО вважають, що Тимошенко намагається випередити Ющенка

09.09.2008, 12:48

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко намагається вмовити керівництво Євросоюзу переконати Президента України Віктора Ющенка прийняти сценарій БЮТ та Партії регіонів щодо широкої коаліції і погодитися з законопроектами, які "звужують" конституційні повноваження глави держави. Про це заявив перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони Степан Гавриш.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, за словами С. Гавриша, для цього сьогодні Ю. Тимошенко спілкуватиметься з Генеральним секретарем Ради ЄС Хав'єром Соланою та Президентом Франції Ніколя Саркозі.

Водночас заступник Секретаря РНБО зауважив, що позиція, яку щодня демонструє Ю.Тимошенко, а також "її невиправдана національним інтересом надмірна емоційність, є яскравим свідченням переживань Прем'єра провалити вочевидь "прокремлівський сценарій", який, несподівано для Сходу і Заходу України, намагаються реалізувати з використанням різноманітних маніпулятивних технологій БЮТ і Партії регіонів щодо створення де-факто нової парламентської коаліції".

Безперечно, зазначив С. Гавриш, Прем'єр реально усвідомлює: "наразі в українському суспільстві, як і в зовнішніх демократіях, існують серйозні загрози для реалізації плану БЮТ та ПР - саме тому вона готова використати для його спасіння і легітимності будь-які важелі впливу та методи".

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Ющенко вирушив із робочим візитом до Франції для участі у XII саміті Україна – Європейський Союз, який відбудеться в Парижі.

Досьє на Степана Гавриша >>>

Детальніше про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини