У РФ немає майбутнього. Публіцист просить притулку в Україні

23.12.2019, 16:22
У РФ немає майбутнього. Публіцист просить притулку в Україні - Фото
Борис Стомахін (фото - stomaxin.com/sborkaproukrainu)

Відомий російський публіцист, колишній політв'язень Борис Стомахін, який 12 років провів у в'язницях у РФ, попросив в Україні політичного притулку. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

Стомахін був двічі засуджений за ст. 282 (Збудження ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності) КК РФ. За його словами, вироки він отримав "за відстоювання своєї політичної позиції".

Основною темою публікацій, за які був засуджений Стомахін, була підтримка боротьби за незалежність Чечні та вимога демонтажу "колоніальної російської імперії".

У 2004 році він уже просив в Україні політичного притулку, але тоді йому відмовили. У 2006 р. Стомахіна заарештували в РФ і дали перший термін.

Він заявив, що підтримував Революцію гідності в Україні "всією душею, перебуваючи ще в тюрмі".

На питання, яким він бачить майбутнє РФ та України, Стомахін відповів: "Майбутнього Російської Федерації я не бачу. Я сподіваюся, що вона не буде існувати в майбутньому, що кінець цього століття вже не застане Російську Федерацію як єдину державу. Я думаю, що її чекає розпад. Усі імперії, які існували в історії, розпалися".

Стомахін заявив, що хотів би посприяти розпаду Росії.

"Я сподіваюся, що Україна в майбутньому буде нормальною демократичною державою. Саме від розпаду і припинення існування Російської Федерації це в основному і залежить. Тому що коли поруч знаходиться такий сусід, то життя стає дуже скрутним", - сказав Стомахін.

Публіцистика Стомахіна про Україну.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников