У разі агресії РФ під обстріли можуть потрапити 130 тис осіб

17.12.2018, 16:54
У разі агресії РФ під обстріли можуть потрапити 130 тис осіб - Фото
Джерело фото: Facebook Юрія Клименка

Головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко не виключає можливості повномасштабної агресії з боку Російської Федерації

У разі повномасштабної агресії з боку РФ на підконтрольній Україні території Луганської області під обстрілами можуть виявитися 83 населених пункти, в яких проживають 130 000 чоловік. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко.

До такого висновку, за його словами, прийшла на сьогоднішньому засіданні обласна евакуаційна комісія.

"Головнокомандувач ЗСУ не виключає можливості повномасштабної агресії з боку Російської Федерації. У разі загострення військово-політичної обстановки під обстрілами можуть виявитися 83 населених пункти Луганської області, де проживають більше 130 000 чоловік", - написав Клименко.

За його словами, на засіданні комісії були обговорені всі аспекти евакуації населення. В першу чергу евакуації підлягатимуть маломобільні групи населення, діти, інваліди, пенсіонери. Це майже 60 000 чоловік.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив сьогодні, що в разі наземної агресії РФ проти України воєнний стан буде продовжено. Для України це буде складний виклик, а для Росії - катастрофа, сказав він.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery