RU

У Раді вимагають виступу начальника Генштабу

15.10.2019, 12:15
У Раді вимагають виступу начальника Генштабу - Фото
Руслан Хомчак (фото - прес-служба Міноборони)

Депутати хочуть заслухати в парламенті начальника Генерального штабу Руслана Хомчака, щоб він розповів про розведення військ. Про це йшлося сьогодні на погоджувальній раді.

Спікер Ради Дмитро Разумков зазначив, що на годині запитань до уряду заслухають міністра оборони Андрія Загороднюка, міністра закордонних справ Вадима Пристайка і міністра енергетики Олексія Оржеля. На пропозицію депутатів запросити начальника Генштабу спікер заявив, що "ми не можемо запрошувати начальника Генштабу, коли у нас година запитань до уряду".

Разумкову заперечив співголова фракції ОПЗЖ Юрій Бойко: "Доведіть, будь ласка, до відома президента, що повинен прийти начальник Генштабу і розповісти про розведення військ. Тому що навіть якщо в парламенті люди цього не розуміють і на ефірах говорять різні речі, то що говорити про людей, які просто затуркані інформацією з різних сторін".

Разумков переадресував прохання Бойка представнику президента Руслану Стефанчуку, щоб, виходячи з робочого графіка, начальник Генштабу прийшов в парламент.

  • Сьогодні парламент може прийняти реформу органів суддівського управління і ввести відповідальність депутатів за прогули: порядок денний.

Читайте також: Розведення військ: ОБСЄ повідомила про ситуацію в Петровському

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини