У Путіна прокоментували можливість закінчення війни в Донбасі

09.08.2018, 13:09
У Путіна прокоментували можливість закінчення війни в Донбасі - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Гібридна війна в Донбасі не завершиться до зміни влади в Україні. Про це в інтерв'ю прокремлівському виданню Коммерсант заявив спецпредставник президента РФ з питань екології та транспорту Сергій Іванов, який раніше був главою Міноборони РФ і віце-прем'єром.

Відповідаючи на питання, коли може завершитися війна на сході України, Іванов сказав: "При нинішній владі в Києві перспектив цього немає".

Він, як і всі в Кремлі, стверджує, що "в Україні нібито стався державний переворот, підтриманий Заходом".

"Російські війська на території Криму були, і свою квоту за російсько-українською угодою - 25 тисяч військовослужбовців на території Криму - ми жодного разу не порушили, це я вам точно кажу. Навіть після того, як угруповання наших військ було посилено, ліміт 25 тисяч ми жодного разу свідомо не перевершили, щоб нас не звинуватили", - сказав Іванов.

При цьому він підкреслив, що Росія "не проводить агресивну політику", назвавши "маячнею" заяви про плани РФ напасти на Прибалтику.

"Я розумію, для чого вони потрібні, я прекрасно розумію: якщо Прибалтика не ​​буде кричати, що її сьогодні-завтра захопить підступна Росія, їм грошей не дадуть", - зазначив чиновник.

За його словами, Росія "завжди буде виступати проти прямих військових загроз". "Польща, Румунія, наближення системи ПРО до наших кордонів - це, звичайно, пряма військова загроза", - уточнив Іванов.

27 липня президент РФ Володимир Путін заявляв, що його ідея проведення референдуму в Донбасі вимагає "додаткового вивчення і опрацювання".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю