RU

У Путіна підтвердили, що чекають на Тимошенко

23.04.2009, 15:59

29 квітня 2009 року у Москві Голова уряду Російської Федерації Володимир Путін і Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко проведуть четверте засідання Комітету з питань економічної співпраці Російсько-Української міждержавної комісії. Про це повідомляє прес-служба уряду РФ.

Раніше Посол Росії в Україні Віктор Черномирдін заявив, що глави уряду України і Російської Федерації зустрінуться у Москві 29 квітня. "Там передбачено цілу програму. Зараз йде підготовка до цього візиту. Це економічний комітет, який очолює Прем'єр-міністр в рамках міждержавної комісії, очолюваної президентами. Тому, це планова зустріч", - сказав російський Посол. Також він відзначив, що зустріч відбудеться в рамках українсько-російського міжурядового комітету із економічної співпраці.

Нагадаємо, засідання економічного комітету українсько-російської комісії в Москві з участю українського і російського прем'єрів мало відбутися 8 квітня. Однак російська сторона ухвалила рішення перенести зустріч на невизначений час у зв'язку з результатами конференції України і ЄС з енергетики.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Володимир Путін: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини