RU

У Пшонки вважають, що Луценко своєю голодовкою тисне на суд і прокуратуру

13.05.2011, 14:00

У Генеральній прокуратурі вважають, що голодовка екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка - це спроба тиску на прокуратуру, суд і громадськість. Про це, виступаючи у парламенті, заявив заступник генерального прокурора Анатолій Пришко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Пришко уточнив: "Шановні народні депутати, оголошення голодовки Луценка… є нічим іншим, як ретельно продуманим тиском на органи прокуратури, суд і громадськість з метою уникнути кримінальної відповідальності і впливу на судовий процес. У будь-якій демократичній правовій державі такі кошти є незаконними і неприйнятними".

До того ж А.Пришко нагадав, що Ю.Луценко буде перебувати під вартою до 26 травня, після чого суд вирішить питання зміни йому запобіжних заходів або про продовження існуючої.

За його словами, найближчим часом кримінальна справа Ю.Луценка буде спрямована до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, 22 квітня Ю.Луценко почав у СІЗО голодовку після рішення суду в черговий раз продовжити термін його ув’язнення, незважаючи на те, що політик вже завершив ознайомлення з матеріалами порушеної проти нього кримінальної справи.

У вівторок Ю.Луценку стало гірше, він був доставлений у ЛШМД - громадянська медична установа на вул. Братиславській, де пройде додаткове медичне обстеження. За словами дружини, Ю.Луценка через голодовку - у виснаженому стані, не встає з ліжка і постійно перебуває під капельницями. Члени партії "Народна самооборона" думають над тим, щоб звернутися до свого лідера з проханням припинити голодовку.


Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини