RU

У Пшонки відмовилися відпустити Луценка з СІЗО на поруки нардепів

01.03.2011, 15:50
У Пшонки відмовилися відпустити Луценка з СІЗО на поруки нардепів - Фото
5d0055f95ec7937a59a5a79949599a2b.jpg

У Пшонки відмовилися відпустити Луценка з СІЗО на поруки нардепів

Генеральна прокуратура України відмовилася звільнити з-під варти Юрія Луценка на поруки депутатів Верховної Ради. Відповідний лист з відмовою заступника Генпрокурора Рената Кузьміна отримав депутат із фракції НУНС, член "Народної самооборони" Юрій Гримчак.

"Це не спричиняє великого здивування. Близько 100 депутатів підписалися під клопотанням взяти на поруки наших товаришів, але чомусь Генеральна прокуратура вважає, що ми не можемо забезпечити їхньої участі у слідчих діях (хоч слідчі дії вже давно завершені) і не можемо також забезпечити їхню явку в суд", - наголосив Ю.Гримчак, слова якого наводить прес-служба НС.

ГПУ вважає, що у справах є дані про можливості Ю.Луценка перешкоджати встановленню істини у справі і ухилятися від слідства і суду, і посилається на рішення Печерського суду. "Наведені у судових рішення мотиви свідчать, що, перебуваючи на волі, Луценко Ю.В. і Філіпчук Г.Г. не виконуватимуть процесуальних рішень і матимуть змогу ухилятися від слідства і суду, а ваше поручительство не забезпечить їхньої належної поведінки", - вважає Р.Кузьмін, слова якого наводить прес-служба НС.

"Хотілося б нагадати, що у свій час всього 2 або 3 депутати від Партії регіонів брали на поруки пана Щербаня, і це нікому не заважало - він тут же вийшов на волю. Це було тоді, коли слідством керував пан Кузьмін", - сказав Ю. Гримчак.

Юрій Гримчак: біографія та добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини