RU

У прокуратурі Подільського району Києва змінять керівництво

27.10.2008, 14:25

Генеральна прокуратура України здійснила перевірку роботи прокуратури Подільського району Києва, внаслідок якої виявлено істотні недоліки в організації діяльності з більшості напрямів її діяльності.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Генпрокуратури, колегія ГПУ дійшла висновку, що прокурор Подільського району столиці за неналежне виконання службових обов'язків, відсутність вимогливості і контролю за роботою підлеглих має бути звільнений з посади.

Щодо заступника прокурора Ярослава Стручка, якого затримала міліція у нетверезому стані, прийнято рішення про його звільнення з органів прокуратури. "Відповідне рішення буде прийнято після його видужання", - зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня 2008 року міліція в стані алкогольного сп'яніння затримала заступника прокурора Подільського району м. Києва Я. Стручка і доставила його в райвідділ. Генеральний прокурор України Олександр Медведько призначив комплексну перевірку виконання прокуратурою Подільського району м. Києва вимог Закону України "Про прокуратуру" і наказів Генерального прокурора.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини