RU

У ПР нагадали, що друзі Тимошенко в ЄС - це ще не весь союз

25.05.2011, 17:10

Позиція Європейської народної партії (ЄНП) щодо можливого ув'язнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко - це виключно думка однієї політичної сили, яка, до того ж, є партнером очолюваної Ю.Тимошенко партії "Батьківщина". Про це заявив народний депутат з фракції Партії регіонів Іван Попеску.

"Я не надавав би великого значення заявам окремих політичних сил. ЄНП - це лише одна з політичних сил, що входять в Європарламент, і вона не представляє позицію Європи загалом ", - наголосив І.Попеску.

За його словами, те, що на рівні Європи кожна партія в Україні намагається знайти політичних партнерів, - це абсолютно нормально. "А ось з боку Парламентської Асамблеї Ради Європи не було ніяких заяв. Їх і не могло бути, тому що бюро ПАРЄ збиратися тільки завтра і буде проходити конфіденційно", - відмітив І.Попеску.

У той же час, як сказав парламентар, позиція офіційного Києва щодо кримінальної справи Ю.Тимошенко повністю відповідає стандартам демократичних країн. "Доки суд не ухвалив відповідного рішення, ніхто не є злочинцем. Але будь-хто, хто скоїв якісь певні злочини, повинен відповідати перед судом. Ось така позиція, яка підтримується всіма європейськими країнами", - резюмував політик.

Іван Попеску: біографія і добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини