У Порошенка відреагували на хейтспіч Вакарчука на його адресу

16.07.2019, 14:28
У Порошенка відреагували на хейтспіч Вакарчука на його адресу - Фото
Ілюстрація: прес-служба Євросолідарності

Зусилля слід об'єднати і зосередити на боротьбі з реваншинстами і проросійськими силами, пишуть в Євросолідарності, а не лаятися між собою

У Європейської солідарності і Голосу спільний ворог на майбутніх виборах в Раду - це реваншисти і проросійські сили. Так відреагували в партії п'ятого президента  Петра Порошенкоа на звинувачення в нечесній грі і на персональну критику, які вчора озвучив Святослав Вакарчук.

Прес-служба Євросолідарності пише, що "засуджує будь-які атаки на українські патріотичні політичні сили, оскільки внутрішня боротьба в цей відповідальний для країни час стане поразкою всіх демократичних і проєвропейських сил".

Словесну атаку Вакарчука в партії Порошенка назвали помилковим кроком лідера Голоса: "Така тональність спілкування між демократичними і проєвропейськими силами неприпустима".

Крім того, у Порошенка відзначили: інформація про рейтинги Голосу і проходження партії в Раду відбувається з двох опитувань, оприлюднених компанією КМІС, - і до них Євросолідарність не має ніякого відношення.

Вчора на ТВ лідер Вакарчукм розповів про кампанію очорнення його і команди, яку через СМС-розсилку організували нібито в партії п'ятого президента.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II