RU

У Партії регіонів здивовані: Росія поводиться дуже жорстко

27.05.2011, 15:37
У Партії регіонів здивовані: Росія поводиться дуже жорстко - Фото
632cea7956e3fbc6af6987111ca6b210.jpg

У Партії регіонів здивовані: Росія поводиться дуже жорстко

Росія поводиться дуже жорстко, намагаючись підім'яти під себе українську газотранспортну систему (ГТС). Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Василь Кисельов.

"Чесно кажучи, багато моментів в українсько-російських відносинах мене сильно дивують. У нас підписано Великий договір між Україною і Росією. І в зв'язку з цим я здивований тим, як Росія протискує своє бажання об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз", підім'явши під себе нашу ГТС", - наголосив В.Кисельов.

За його словами, українська ГТС - "це український стратегічний об'єкт", який не підлягає передачі іншій державі.

Водночас, відмічає нардеп-регіонал, Україна сьогодні отримує від Росії газ за ціною, яка вища, ніж окремі країни Європейського Союзу. "Я як економіст бачу, що сьогодні українсько-російські переговори по газу йдуть дуже важко. На мій погляд, велика частина проблем в цих переговорах виникає через небажання Росії бачити Україну в складі Євросоюзу. Росія себе веде дуже жорстко через обраний нами шлях", - вказав В.Кисельов.

"Президент задекларував курс країни в Європейський Союз. Росія не може ставати на заваді нашій країні, або змушувати нас робити вибір на користь інтеграції в Митний союз і відмови від Зони вільної торгівлі з Євросоюзом", - сказав нардеп.

Загалом, на його думку, в результаті кожна зі сторін повинна буде чимось поступитися - і Європа, і Росія, і Україна. "Наша країна знаходиться в центрі Європи, так що ми просто зобов'язані знаходити спільну мову як з Заходом, так і зі Сходом", - додав В.Кисельов.

Василь Кисельов: біографія і добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини