RU

У Партії регіонів пророкують нестійкість коаліції у форматі НУНС, БЮТ і Блоку Литвина

15.09.2008, 13:17

Коаліція у форматі НУНС, БЮТ та Блоку Литвина не може бути стійкою. Так вважає представник Партії регіонів Олександр Єфремов. На прес-конференції після засідання погоджувальної ради О. Єфремов прокоментував останню заяву про можливість створення коаліції із такими учасниками.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О. Єфремов відзначив, що некоректно будь-кому робити заяви від імені лідера Блоку Литвина, оскільки він самостійно може відповісти на питання про свою участь у такій коаліції.

Водночас О. Єфремов зазначив, що формат "нової старої коаліції" із додаванням ще одного учасника не буде міцнішим. "З мого погляду, там закладено конфлікт початковий, і незалежно від того, чи прийде туди додатково 19 осіб народних депутатів, цей конфлікт вичерпано не буде. Тому з мого погляду, формат такої коаліції не може бути стійким. На сьогодні розглядати його, як перспективу формування стійкої коаліції у Верховній Раді, я б не ризикував", - сказав О. Єфремов.

Нагадаємо, раніше сьогодні лідер Блоку свого імені Володимир Литвин підтвердив інформацію про проведення перемовин щодо створення нової коаліції у форматі БЮТ, "Нашої України" і Блоку Литвина. "Зараз проходять консультації", - відзначив він.

Водночас лідер фракції БЮТ Іван Кириленко заявляв, що його політсила не перебуває у переговорному процесі щодо створення нової коаліції.

Досьє на Олександра Єфремова>>>

Досьє на партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини