RU

У Партії регіонів натякнули, що Тимошенко "закриють" як Луценко

04.01.2011, 15:47

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценко арештували через його політичні заяви, якими він намагався вплинути на хід слідства. Те саме зараз робить Юлія Тимошенко, яка прийшла під стіни Апеляційного суду Києва, щоб привернути до себе увагу і політично вплинути на хід слідства. Про це заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Володимир Зубанов, коментуючи сьогоднішній візит лідера БЮТ до суду у справі Ю.Луценко.

"Вчорашні високопосадовці, які знаходяться сьогодні в опозиції, намагаються використати судові засідання и виклики до слідчих у Генеральну прокуратуру як інформаційні приводи для привернення уваги суспільства и створення певної суспільної думки. Таким чином, вони розраховують політично вплинути на хід слідства за порушеними проти них карними справами, які носять чисто економічний характер", - підкреслив В.Зубанов.

Політик зазначив, що слідчі, які вибрали для Ю.Луценко запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, мали підстави розцінювати дії екс-міністра як спроби публічно впливати і тиснути на слідство за допомогою суспільної думки. "Чи був потрібен запобіжний захід у вигляді утримання під вартою? Тут є дві позиції. Перша. Луценко міг просто виїхати за кордон и стати недосяжним для слідства. Тоді ця справа тягнулася б невизначений термін. Друга. Луценко, виступаючи в усіх засобах масової інформації, постійно коментував хід справи, залучав своїх прихильників до коментування і реагування. Виходить, слідчий міг розцінити це як спробу тиску на слідство, створення певної суспільної думки з метою вплинути на результати розслідування. Вважаю, це і було головною причиною його затримання. Підключення до цієї справи депутатів та однопартійців Луценко просто сприйняли як тиск на слідства", - заявив парламентарій.

В.Зубанов підкреслив, що привертаючи увагу до слідства, екс-чиновники, що знаходяться сьогодні в опозиції, розраховують політично вплинути на хід слідства. За його словами, однією з таких спроб стало прибуття Ю.Тимошенко в Апеляційний суд Києва під час розгляду справи Ю.Луценко.

"Звичайно, і Луценко, і Тимошенко намагаються використати подібні події, такі як суди і запрошення на допити, у своїх політичних цілях. Зрозуміло, що Тимошенко прийшла до суду з метою створити інформаційний привід. Це така політична реакція з метою створити інформаційний привід. Крім того, з боку Ю.Тимошенко це ще й спроба привернути додаткову увагу до своєї справи. Таким чином вона намагається активізувати суспільну думку, політично вплинути на слідство", - впевнений нардеп.

Нагадаємо, сьогодні Ю.Тимошенко прийшла до Апеляційного суду Киева, щоб підтримати Ю.Луценко.

Володимир Зубанов: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини