RU

У Партії регіонів нагадали, що Придністров'я - "це історично українські землі"

05.09.2008, 16:40

Україна має зайняти активну позицію на перемовинах із врегулювання ситуації у Придністров'ї, які відновляться 8 вересня. Так вважає депутат Верховної Ради України від Партії Регіонів Юрій Бойко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Ю. Бойка, депутат відзначив: "Придністров'я є природною зоною національних інтересів України: По-перше, це наш найближчий сусід. І нам не потрібні точки нестабільності на нашому кордоні і потенційна можливість виникнення збройного конфлікту".

"По-друге, це історично українські землі, які були доточені до Молдавської РСР Сталіним. Звичайно ж, ми не повинні вимагати перегляду кордонів. Однак не можна забувати про те, що третина населення Придністров'я - це етнічні українці. До 80 000 жителів невизнаної республіки мають українське громадянство. Придністров'я - важливий економічний партнер України. Особливо це партнерство важливе для Одеської області", - наголосив він.

"Якщо Україна під час перемовин щодо придністровського врегулювання втратить шанс відстояти свої національні інтереси, то у середньосттроковій перспективі серйозно зросте небезпека для територіальної цілісності і економічної безпеки нашої країни", - впевнений парламентар.

Досьє на Юрія Бойка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини