RU

У парламенті поки немає питань до Азарова

30.05.2011, 13:50
У парламенті поки немає питань до Азарова - Фото
f53d635656f2638ed5646ae5e6df8634.jpg

У парламенті поки немає питань до Азарова
Народні депутати Верховної Ради України поки не визначилися, кого з членів Кабінету Міністрів вони хотіли б послухати у п'ятницю. Якщо не визначаться до завтра, години питань до уряду не буде. Про це заявив сьогодні на брифінгу глава парламенту Володимир Литвин.

"Що стосується п'ятниці, наразі чіткої пропозиції немає. Якщо не буде і не внесуть сьогодні своїх міркувань ті чи інші фракції, то часу питань до уряду не буде. Очевидно, все зрозуміло, немає необхідності задавати питання, все працює в штатному режимі… Шкода, що фракції не запропонували свого бачення щодо проведення години питань до уряду", - сказав В.Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На його думку, причина того, що таких пропозицій сьогодні не було, лежить в емоційно-політичній площині. "Оскільки на перше місце була поставлена пропозиція про те, щоб завтра заслухати інформацію Генеральної прокуратури з приводу останніх подій, пов'язаних з кримінальною справою у відношенні Тимошенко", - додав він.

Нагадаємо, раніше фракція БЮТ в Верховній Раді вимагала присутності генпрокурора на завтрашньому засіданні парламенту з тим, щоб він дав пояснення у кримінальній справі проти Юлії Тимошенко.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>
Віктор Пшонка: біографія і добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини