У ПАРЄ нагадали про терміни повноважень української делегації

27.09.2019, 16:15
У ПАРЄ нагадали про терміни повноважень української делегації - Фото
ПАРЄ (Фото: EPA)

У Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) нагадали, що повноваження постійної делегації від Верховної Ради восьмого скликання закінчуються об 11:30 30 вересня. Про це заявив директор організації з загальних питань Хорст Шаде, пише Укрінформ.

"Згідно з регламентом, зокрема п.3 ст.11, повноваження діючої делегації (внесеної у січні 2019 року, - ред.) закінчуються із початком першого засідання Асамблеї або засідання установчого комітету, які проходять після призначення нової делегації національним парламентом", - пояснив він.

За словами представника ОБСЄ, секретаріат асамблеї дізнався про призначення нової постійної делегації Верховної Ради України через "пресу, сайт і контакти з українськими парламентаріями". Тому, каже він, повноваження делегатів від України, які були підтверджені на початку року, закінчуються об 11:30 понеділка - в той час, коли відкривається осіння сесія ПАРЄ.

Читайте також: Поміж політикою і правом: ЄС, НАТО, ПАРЄ і сучасна Україна.

"На даний момент ми не отримали від України (для затвердження, - ред.) повноваження нової делегації. Це означає, якщо до понеділка не буде нової делегації, то повноваження попередньої закінчаться об 11:30", - розповів представник організації.

Читайте також: У МЗС заявили про тиск на українську делегацію в ПАРЄ

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю