У ПАРЄ хочуть зібрати разом "на розмову" делегації України і РФ

31.01.2020, 11:39
У ПАРЄ хочуть зібрати разом
Хендрік Дамс (фото - Candice Imbert/Council of Europe)

Українську і російську делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи хочуть зібрати на розмову щодо "чутливих питань". Таку ініціативу хоче проявити новий спікер ПАРЄ Хендрік Дамс, про що повідомив пропагандистському виданню РФ "Известия".

"Безумовно, я хотів би мати можливість зібрати людей за одним столом, щоб обговорити найбільш чутливі питання. І це те, що я планую зробити в майбутньому", - сказав колишній голова бельгійської делегації.

За словами Дамса, він поки не поспішає з цим питанням, так як знаходиться в кріслі голови ПАРЄ всього кілька днів, і просить дати йому "трохи часу, щоб зрозуміти, як ця велика машина працює".

  • Вчора, 30 січня, повноваження росіян у ПАРЄ були підтверджені в повному обсязі, а майже всі правки, запропоновані Україною, відхилені.
  • За "прощення" РФ в ПАРЄ голосувала Західна Європа і українка. Голова української делегації заявила, що не може її виключити.

Балтік+ - група протидії російській агресії на дипломатичному майданчику ПАРЄ, куди входять депутати України, Латвії, Литви, Естонії та Грузії.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю