RU

У ПАРЄ заявили, що українська влада вичерпала кредит довір'я

07.10.2011, 07:25
У ПАРЄ заявили, що українська влада вичерпала кредит довір'я - Фото
8a074280f4205568beb3f052b7d628e3.jpg

У ПАРЄ заявили, що українська влада вичерпала кредит довір'я
Період кредиту довір'я по відношенню до України закінчений. Про це заявила співдоповідач по Україні моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Маїліс Репс в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

При цьому вона нагадала, що остання доповідь по Україні моніторинговым комітетом була підготовлена майже рік тому. "І тоді ми розуміли, що повинні були дати кредит довір'я новій владі - в ході більшості зустрічей, які у нас були, ми отримали плани дій, намірів. Якщо порівнювати з ситуацією, коли доповіді були підготовлені попередніми доповідачами, в тому числі і пані Ханне Северінсен, то тоді було багато хороших надій. Також і я відчувала, що Асамблея була дуже м'якою в своїй позиції, коли в Україні нічого не відбувалося. Наприклад, відносно Генеральної прокуратури, міліцейської жорстокості - ми не реагували на ці проблеми належно в той час, сподіваючись, що демократичні реформи, які Україна почала, і надія, яка була у людей, буде мати результат", - вказала Репс.

"Сьогодні, на жаль, ми повинні сказати, що, не дивлячись на те, що риторика в Україні змінилася, результатів немає", - сказала співдоповідач по Україні моніторингового комітету ПАРЄ.

"Я відчуваю, однаково як і більшість членів Асамблеї, що період кредиту довір'я закінчений. Влада отримала свій час, вона надала свої плани, і зараз прийшов час для дій. У минулій проміжній доповіді по Україні ми зазначали, що є наміри, є кроки уперед, але зараз ми повинні сказати, що через рік, що минув, багато які з відчуттів, які у нас були, багато які з побоювань, які у нас були, почали все більше і більше ставати правдою", - відмітила Репс.

При цьому, за її словами, "якщо раніше парламентські вибори в Україні ніколи не ставилися під питання, то новий проект надає для цього всі підстави". "У мене є всі підстави сказати, що мова, якою буде написана наступна доповідь, буде серйозно відрізнятися від попередньої", - підкреслила Репс.

Інтеграція в Євросоюз: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини