RU

У п'ятницю коаліція збереться на раду

24.03.2010, 11:25

Рада коаліції збереться у п'ятницю, 26 березня, щоб сформувати порядок денний роботи Верховної Ради на наступний пленарний тиждень. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров наголосив: "У п'ятницю ми повинні провести засідання ради коаліції. Я прошу всіх членів уряду подати свої пропозиції до порядку денного цього засідання. Рада коаліції буде збиратися постійно, і порядок денний (засідань парламенту, - ред.) буде формуватися з пропозицій уряду і керівників фракцій".

М.Азаров доручив Першому віце-прем'єру Андрію Клюєву і Міністру юстиції Олександру Лавриновичу підготувати проведення засідання ради коаліції.

Нагадаємо, 9 березня Верховна Рада внесла до ст. 61 Закону України "Про Регламент Верховної Ради" зміни, які передбачають формування коаліції не тільки фракціями, але й народними депутатами. За цей проект змін проголосували 235 народних депутатів.

А вже 11 березня Верховна Рада створила коаліцію з 235 депутатів (три фракції плюс окремі депутати) і призначила склад нового Кабміну.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини