У ОРЛО псевдовибори ватажка бойовиків перенесли - джерела

29.08.2018, 10:54
У ОРЛО псевдовибори ватажка бойовиків перенесли - джерела - Фото
Фото: LIGA.net

Співрозмовники на правах анонімності розповіли про ситуацію в окупації щодо можливого проведення фейкових виборів

Так звані вибори ватажка терористичної організації ЛНР у тимчасово окупованому Донбасі, які були заплановані на осінь цього року, не відбудуться. Про це сьогодні LIGA.net повідомили кілька джерел у захопленому гібридними військами РФ Луганську.

"Виборів не буде, щоб не порушувати мінські угоди", - зазначив місцевий житель Сергій, ім'я якого змінено з метою безпеки.

Інший співрозмовник додав, що по місту не видно ніяких предбиборних бігбородов. "Нічого такого немає. Але як їм (бойовикам, - ред.) скажуть в рашці, так вони і зроблять. Від нас нічого тут не залежить вже", - уточнив він.

За інформацією групи Інформаційний спротив, серед представників осередків сепаратистського руху Світ Луганщини активно поширюється інформація про те, що вибори будуть скасовані під приводом продовження повноважень ватажка терористів Леоніда Пасічника.

"З другої половини серпня" активістами "підконтрольних окупантам організацій і керівниками так званих державних установ ЛНР ініційована інформаційна кампанія про доцільність продовження повноважень Пасічника і діючих "депутатів народної ради", - наголошується в повідомленні.

6 серпня 2018 року перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко заявила, що Верховна Рада отримала лист від представника ОБСЄ з мінським процесу Мартіна Сайдіка, в якому він пише, що чергове продовження дії закону про особливий статус Донбасу могло б сприяти прискоренню введення миротворчих сил ООН на схід України.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий