RU

У НУНС стверджують, що сума підкупу депутатів нової коаліції сягає $10 млн.

05.09.2008, 11:09

Народний депутат України від НУНС, заступник голови "Єдиного центру" Леся Оробець заявляє про спроби підкупу частини її колег, що підписали заяву про вихід фракції "Наша Україна – Народна самооборона" зі складу чинної коаліції.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Єдиного центру", за словами Л. Оробець, є інформація, що зараз ведуться неофіційні переговори між представниками нової коаліції і кількома підписантами заяви, яка розпочинає відлік часу відставки уряду Юлії Тимошенко.

"Мені соромно, передусім, за тих, хто погодився вести подібні перемовини - навіть влаштував торги. Схоже, ціна питання декому добре сліпить очі. Хочу вірити, проте, що колеги знайдуть у собі сили подолати знаду і дадуть гідну відповідь провокаторам", - наголосила Л. Оробець. За її словами, у переговорах фігурують суми від $8 до 10 млн. "Суми вражають, але не дивують. Адже у разі відставки чинного уряду його спонсори втрачають значно більше", - відзначила народний депутат.

Л. Оробець попереджує, що у разі продовження таких протиправних торгів залишає за собою право оприлюднити всю інформацію, що є у неї, а також звернутися до правоохоронних органів.

Досьє на Лесю Оробець >>>

Детальніше про розпад парламентської коаліції >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини