RU

У НАЗК викликали омбудсмена Денисову

25.04.2018, 10:01
У НАЗК викликали омбудсмена Денисову - Фото
Людмила Денисова (фото - Андрій Гудзенко / LIGA.net)

В Національне агентство з питань запобігання корупції запросили для дачі пояснень уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмилу Денисову. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У НАЗК пояснили, що зробили це "для забезпечення реалізації прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності і має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколів".

Денисова 15 березня 2018 року брала участь в обговоренні і в голосуванні на пленарному засіданні 8 сесії VIII скликання Верховної Ради з питання порядку денного про призначення її новим уповноваженим Верховної Ради з прав людини.

"Своїми діями Людмила Денисова зробила правопорушення, пов'язані з корупцією, відповідальність за які передбачена частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - уточнили в НАЗК.

У зв'язку з цим омбудсмена попросили прибути в агентство 25 квітня 2018 протягом дня з 09:00 до 17:00. У НАЗК відзначили, що неявка не буде перешкодою для здійснення подальшого розслідування.

15 березня 2018 року Верховна Рада призначила депутата від Народного фронту Людмилу Денисову уповноваженим парламенту з прав людини. Таке рішення підтримали 280 депутатів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини