RU

У НАЗК пояснили, в звітах яких партій знайшли порушення

21.10.2019, 12:25
У НАЗК пояснили, в звітах яких партій знайшли порушення - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило порушення в звітах 58 політичних партій, включаючи звіти чотирьох партій, які пройшли до Верховної Ради на нещодавніх парламентських виборах. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"З них 58 висновків містять інформацію про виявлені порушення порядку надання звіту політичної партії, отримання внеску в підтримку політичної партії, за що передбачена відповідальність за статтями 212-21, 212-15 КУпАП", - наголошується в повідомленні.

У НАЗК уточнили, що порушення виявлені у звітах парламентських політичних партій Слуга народу, Опозиційна платформа - За життя, Батьківщина і Голос.

"У звітах політичних партій, які увійшли в Раду дев'ятого скликання і мають відповідні депутатські фракції, виявлені факти здійснення внесків особами з непогашеним податковим боргом, що заборонено законом", - зазначила член НАЗК Наталія Корчак.

Інформація про виявлені порушення також міститься у висновках інших політичних партій, серед яких, Громадянська позиція, Рух Нових сил Михайла Саакашвілі, Сила і честь.

Всього за другий квартал 2019 року в НАЗК надійшло 269 звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, в звітах 78 політичних партій виявлені порушення.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини