RU

У "Нашій Україні" пояснили, чому Ющенко повинен бути у раді при Януковичі

29.04.2011, 11:35
У
916f542f927485de87a5913c89e9a84e.jpg

У "Нашій Україні" пояснили, чому Ющенко повинен бути у раді при Януковичі
Участь третього Президента України Віктора Ющенка у роботі консультативно-дорадчого органу при Президентові Вікторові Януковичі - це не робота на владу. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат із фракції НУНС, член партії "Наша Україна" Лілія Григорович, коментуючи Указ глави держави про створення Ради із питань розвитку Національного культурно-художнього і музейного комплексу "Мистецький арсенал", створеного як консультативно-дорадчий орган при Президентові, і призначення В.Ющенка (за згодою) на посаду співголови цієї ради.

"А хіба це йти у владу, коли йдеш до консультативно-дорадчого органу при Президентові? Дорадчий орган - це не влада", - наголосила Л.Григорович.

За її словами, "Мистецький арсенал" - це дітище В.Ющенка. "А Віктор Федорович не сильний у таких питаннях", - зазначила вона.

Відповідаючи на питання, що у суспільстві такий крок третього Президента може бути сприйнятий саме як робота на владу, Л.Григорович порадила "не робити з суспільства ідіотів". "Я знаю ставлення суспільства до Ющенка, що очікування були вищі. Але питання не в цьому. Питання у тому, що я хочу, щоб при Януковичі, в якого Міністр освіти - Табачник, в якого немає віце-прем'єра з гуманітарних питань, щоб те, що почав Ющенко, було завершено. Якщо він зможе дати хорошу пораду, як завершити "Мистецький арсенал", то слава Богу", - сказала Л.Григорович.

До того ж вона зазначила, що їй невідомо, чи погодився В.Ющенко обійняти посаду в раді.

Зазначимо, що прес-секретар В.Ющенко Ірина Ваннікова вже другий день на телефонні дзвінки не відповідає.

Нагадаємо, раніше Президент України В.Янукович створив раду з питань розвитку Національного культурно-художнього і музейного комплексу "Мистецький арсенал" як консультативно-дорадчий орган при Президентові, а також призначив третього Президента В.Ющенко (за згодою) і Міністра культури Михайла Кулиняка співголови ради.

Згідно з Указом Президента, рада створена, враховуючи важливу роль "Мистецького арсеналу" в популяризації національного культурного надбання, а також з метою формування стратегії подальшого розвитку цієї культурної установи.

Основними завданнями створеної ради стануть підготовка і подання Президенту України пропозицій щодо консолідації зусиль художньої громадськості, забезпечення здійснення узгоджених заходів, спрямованих на подальший розвиток музейного комплексу як сучасного загальнонаціонального культурно-просвітницького центру, зокрема розв'язання у встановленому порядку питань щодо залучення з цією метою інвестицій.

Лілія Григорович: біографія та добірка новин>>>
Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини