RU

У "Народній самообороні" не вірять у позачергове засідання ВР

28.07.2008, 14:47

Народний депутат України, член депутатської групи "Народна самооборона" Сергій Василенко сумнівається, що народні обранці зможуть зібратися на позачергову сесію Верховної Ради. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі "Народної самооборони".

За словами парламентаря, "стихія, яка обрушилась на західні області України, може бути на совісті кожного народного депутата". За його словами, зараз необхідно скликати позачергову сесію ВР, однак він сумнівається, чи "зможуть народні обранці зібратися, що б проголосувати за зміни до бюджету".

Водночас, С. Василенко пропонує спікерові ВР Арсенію Яценюку не чекати збору 150 підписів, а "призначити засідання на конкретний день та подивитися, скільки буде в залі депутатів". "Тоді буде зрозуміло, кому важливіше засмагати та гріти пузо, а кому рятувати людські долі. Цим підкреслити ще раз і на майбутнє, наскільки наші свідомі депутати можуть серйозно поставитися до людської трагедії", - підсумував С. Василенко.

Також депутат наголосив, що коштів, які закладено в резервний фонд, не вистачить для компенсації наслідків біди у західних областях України, "навіть коли уряд ними буде розпоряджатися".

Нагадаємо, БЮТ вже звернувся до Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка з пропозицією скликати народних депутатів до парламентської зали для прийняття змін до Закону про Державний бюджет, який допрацьовується Кабінетом Міністрів. Зокрема, ці зміни до бюджету враховують і все необхідне для подолання наслідків стихії в Західних областях України. Фракція вже зібрала необхідні 155 підписів народних депутатів.

Детальніша інформація про відомих персон >>>

Досьє на партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини