У МЗС заявили про тиск на українську делегацію в ПАРЄ

26.09.2019, 17:44
У МЗС заявили про тиск на українську делегацію в ПАРЄ - Фото
Фото: EPA

Заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця заявляє, що нову делегацію від України змушують прибути на сесію Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Про це він написав у Twitter.

"Здається, ті, хто повернув Росію в ПАРЄ, пішли ва-банк: руками секретаріату намагаються змусити нову делегацію прибути до Страсбурга, щоб відновити "business as usual". Упевнений, що секретаріату нагадають, хто приймає правила та їх тлумачить", - написав Кислиця.

Раніше народний депутат від Європейської Солідарності Олексій Гончаренко заявив у Facebook, що Україну можуть позбавити представництва в ПАРЄ.

"Якщо Україна на цьому тижні не відправить у ПАРЄ склад нової делегації, то так як нова делегація створена, що відображено на сайті Верховної Ради, стара делегація об 11.30 ранку 30 вересня втратить свої повноваження, а нова не набуде. Тобто в України не буде ніякої делегації в ПАРЄ", - написав нардеп.

За його словами, "при такому розвитку подій представники України не зможуть брати участі в роботі не тільки сесії, але і комітетів ПАРЄ до моменту подачі складу нової делегації".

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса