У МЗС розповіли, хто з бойовиків не потрапить під амністію

18.10.2019, 13:14
У МЗС розповіли, хто з бойовиків не потрапить під амністію - Фото
Василь Боднар (Фото - скриншот із відео Радіо Свобода - Youtube)

Боднар повідомив, що Україна прийняла всі закони, які необхідні для здійснення передбаченої мінськими угодами амністії бойовиків

Заступник міністра закордонних справ Василь Боднар заявив, що Україна прийняла необхідні закони для амністії бойовиків "ЛНР/ДНР", проте під неї потраплять не всі терористи. Про це він розповів сьогодні у Верховній Раді.

"Під амністію не потрапляють злочини, які, згідно з міжнародним законодавством, входять до категорії злочинів геноциду, злочинів проти людяності та воєнних злочинів. Також не підпадають під амністію особи, які вчинили злочин за збиття малайзійського Боїнга", - пояснив Боднар.

Читайте також: Загороднюк не коментує ризик втрати 30 селищ при відведенні ВСУ

Він підкреслив, що рішення про амністію будуть прийматися виключно судом і лише після повного відновлення суверенітету на тимчасово окупованих територіях. Боднар проакцентував: повністю або частково звільняти від відповідальності будуть лише за події 2014 року.

  • Раніше міністр оборони Андрій Загороднюк заявив, що бойовики терористичних організацій "ЛНР/ДНР" не можуть розраховувати на амністію.

Читайте також: Разумков назвав неприпустимою амністію для бойовиків

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии