RU

У МЗС кажуть, що НАТО похвалило Україну

09.07.2008, 15:13

НАТО позитивно оцінило стан виконання Україною в першому півріччі цього року заходів цільового плану-2008. Про це в середу на брифінгу повідомив прес-секретар МЗС Василь Кирилич .

За його словами, 3 липня цього року у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулося засідання політичного і політико-військового керівництва комітетів НАТО з українською стороною, присвячене обговоренню стану виконання в першому півріччі цільового плану на 2008 рік у рамках плану дій України-НАТО.

"Представники Альянсу загалом позитивно оцінили стан виконання Україною заходів у рамках цільового плану-2008 у першому півріччі цього року", - підкреслив В. Кирилич, якого цитує "Українська правда".

Крім того, він додав, що під час засідання члени української делегації поінформували представників Альянсу про результати роботи міністерств і відомств України щодо реалізації цілей Плану дій України-НАТО. Зокрема, у внутрішньополітичній сфері, у контексті реформування сектору безпеки і проведення військової реформи в Україні.

Крім того, представники української делегації розповіли про інформування населення з питань євроатлантичної інтеграції, а також підкреслили готовність продовжувати цю роботу у другому півріччі цього року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини