RU

У МВС пояснили появу тисячі зайвих бюлетенів "розгонкою" для фарби

25.10.2010, 13:55
У МВС пояснили появу тисячі зайвих бюлетенів
54cacf74231bb4b1356d2eb685261f53.jpg

У МВС пояснили появу тисячі зайвих бюлетенів "розгонкою" для фарби
На поліграфічному комбінаті у Харкові було надруковано 12700 "зайвих" бюлетенів, у зв'язку з технологічним процесом їхнього виробництва, всі вони будуть знищені найближчим часом. Про це йшлося сьогодні під час наради у Міністерстві внутрішніх справ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов зазначив, що сьогодні деякі політичні сили намагаються довести, що вибори будуть нечесними і непрозорими. "Цей постулат вони практично щодня намагаються підкріпити якимись діями. Приклад - події у Харкові, де півдня і ще півночі били все місто Харків, доводячи, що там якісь порушення при виготовленні бюлетенів. Після цього роздули ще цілу піар-кампанію у пресі", - наголосив він.

Міністр доручив розібратися з подіями на поліграфкомбінаті у Харкові і прийняти відповідне рішення.

У свою чергу, керівник Департаменту у зв'язках із громадськістю МВС Дмитро Андреєв пояснив, що на поліграфічному комбінаті "Фоліо-плюс", на якому виник конфлікт загалом має бути виготовлено 4,5 млн. бюлетенів. "З них 2 млн. вже були виготовлені і на той момент, коли на комбінаті була слідчо-оперативна група МВС, там було 720 тис. з цих 2 млн., які не встигли розвести", - сказав він.

За словами Д.Андреєва, крім цих 720 тис., було знайдено 12700 бюлетенів на окремому піддоні. "Їхнє походження директор комбінату пояснив технологічним процесом виготовлення бюлетенів на поліграфічних машинах, тобто цей тираж - розгонний, для того щоб фарба вийшла на передбачений стандарт. Вони були окремо помічені і були на окремому піддоні", - сказав він.

Д.Андреєв запевнив, що усі бюлетені, які перебували на комбінаті на момент виникнення конфлікту, були опечатані в окремій кімнаті. За його словами, 720 тис. "справжніх" бюлетенів будуть розвезені по дільницях найближчими днями.

"Після того, як буде повністю надрукований тираж у 4,5 млн. бюлетенів, комісія, створена з представників різних політичних сил, повинна взяти участь у знищенні цих розгонних примірників бюлетенів", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що вимагає від Президента В.Януковича і Генеральної прокуратури порушити кримінальну справу за фактом незаконного виготовлення у Харкові виборчих бюлетенів.

Президент України, у свою чергу, доручив правоохоронним органам розібратися у ситуації.

Місцеві вибори – 2010: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини