RU

У Міноборони відреагували на фейки про військовий парад в Києві

23.08.2018, 12:06
У Міноборони відреагували на фейки про військовий парад в Києві - Фото
Після генеральної репетиції військового параду (фото - прес-служба президента)

Міноборони не отримувало з державного бюджету додаткові кошти на військовий парад до Дня Незалежності: всі заходи проходять в рамках підготовки ЗСУ. Про це, застерігаючи ЗМІ від публікації "завідомо неправдивої або вирваної з контексту інформації", пише прес-служба оборонного відомства.

За даними Міноборони, техніка на параді - нова або модернізована, вона не вимагає витрат на додаткове обслуговування.

Забезпечення новою військовою формою, харчове та інші види забезпечення, питання розміщення особового складу - все це передбачено законадавством "у встановлених нормах і в рамках утримання ЗСУ".

Крім того, підготовка бійців, екіпажів військової техніки і льотних екіпажів йде за відповідними програмами і узгоджена з планами бойової підготовки для злагодження підрозділів.

Парад відбудеться 24 серпня на Хрещатику і Майдані Незалежності, в ньому візьмуть участь 4500 військових при 250 одиницях техніки, в тому числі авіації. По головній вулиці країни пройде 24 парадних розрахунки. Вперше в цьому році на параді буде йти "коробка" жінок-військовослужбовців.

18 іноземних партнерів, переважно країни-члени НАТО також візьмуть участь в урочистостях.

На параді буде звучати марш українських націоналістів "Зродились ми великої години", якому більше 80 років, а радянський варіант вітання замінять на "Слава Україні! Героям слава!"

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини