RU

У Міноборони відповіли, чи будуть вилучати у громадян автомобілі

28.11.2018, 17:09
У Міноборони відповіли, чи будуть вилучати у громадян автомобілі - Фото
Фото: пресс-служба Минобороны

У Міноборони заявили, що на даний момент немає рішення про вилучення автомобілів або іншого майна громадян на територіях, де введено воєнний стан, так як у армії поки досить своїх резервів. Про це повідомив на брифінгу перший заступник міністра оборони Іван Руснак, відповідаючи на питання журналістів.

За його словами, якщо необхідність в транспорті виникне, то це питання буде додатково погоджено, в тому числі з власниками.

Відповідаючи на питання, що робити людям, якщо хтось в камуфляжі прийде забирати корову, машину, інше майно, Руснак сказав: "Звертайтеся в поліцію, таких негідників потрібно арештовувати".

Сьогодні начальник прес-служби Міноборони Олексій Чернобай розповів, що в інтернеті поширюються підроблені документи міністерства. Як приклад такої "безглуздості" він привів "наказ міністра оборони" про вилучення у власників автомобілів з іноземною реєстрацією для потреб ЗСУ.

26 листопада за закон про затвердження указу президента про введення воєнного стану в Україні проголосували 276 депутатів.

Перед голосуванням в указ було внесено зміни. Воєнний стан введено на 30 днів, а не на 60, як планувалося раніше. У документі окремо наголошується, що президентські вибори пройдуть за планом, 31 березня.

Також указ глави держави передбачає введення воєнного стану тільки у Вінницькій, Луганській, Донецькій, Миколаївській, Херсонській, Одеській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини