У Мінкульті пояснили, чому Добронравова немає в "чорному списку"

У Мінкульті пояснили, чому Добронравова немає в "чорному списку" - Фото
Федір Добронравов (скріншот)
14.06.2019, 15:20

Справа в рішенні Окружного адмінсуду Києва за позовом компанії президента Володимира Зеленського Кіноквартал і компанії 1+1

Російського актора Федора Добронравова з фільму "Свати" виключили зі списку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, на підставі рішення Окружного адмінсуду Києва. Про це сказала керівник прес-служби Міністерства культури України Юлія Даценко в коментарі Укрінформу.

"Конкретно по російському акторові Федору Добронравову Міністерство культури отримало рішення суду, яке вступило в силу, і з урахуванням цього рішення, керуючись виключно законом, скасував свій попередній наказ про включення його прізвища в список осіб, що створюють загрозу національній безпеці України", - сказала Даценко.

В кінці березня ОАСК за позовом компанії президента Володимира Зеленського Кіноквартал і компанії 1+1 визнав протиправною заборону серіалу "Свати" в Україні і скасував заборону на в'їзд Добронравову.

ОАСК визнав незаконними звернення СБУ до Мінкульту щодо внесення актора в листопаді 2017 року в "заборонений" список через його публічну підтримку захоплення Криму й незаконні відвідування півострова.