RU

У мера Донецька є питання до сина Януковича

14.06.2011, 18:00
У мера Донецька є питання до сина Януковича - Фото
68d39ae12778355d0aa9b6c901cb487a.jpg

У мера Донецька є питання до сина Януковича
Донецький міський голова Олександр Лук’янченко (на фото) вважає, що будівельна корпорація "МАКО" випередила події, коли захистила територію разом із дитячим майданчиком навколо колишнього готелю "Дружба", оскільки затвердженого проекту будівництва ще немає. Про це він заявив, коментуючи події 8 червня, коли у центрі Донецька виник конфлікт між забудовниками і мешканцями будинку по вул. Університетській, до яких була застосована сила.

Як повідомляє УНІАН, О.Лук’янченко наголосив: "До корпорації ("МАКО", президентом якої є син президента Олександр Янукович, - ред.) у мене є питання, тому що вони випередили події". За його словами, поки міськраді не наданий офіційно затверджений проект, тому міська влада не знає, що буде побудовано на місці готелю "Дружба".

Мер підтвердив, що "МАКО" є власником території навколо готелю, тому що вона законно орендована у міськради.

О.Лук’янченко нагадав, що, згідно з новим законом, орендар має право виконувати роботи зі знесення на своїй території і до затвердження проекту. "Власник (орендар) на своїй території виконує роботи зі знесення. Поки все, що зроблено - законно", - констатував він. Водночас мер вважає, що конфлікту можна було уникнути, "тому що у нас багато (подібних) питань, які проходять абсолютно без конфліктів".

До того ж О.Лук’янченко пояснив, що основні питання, які у нього є до корпорації "МАКО", - це питання з майбутнього проекту: наскільки він відповідає затвердженому генплану міста, нормам безпеки, етажності будівлі і так далі.

"Так, є питання… Ті, які стосуються випереджальних дій… Вони купили об'єкт фактично з тією кількістю землі, яка була віднесене до цього об'єкта (до готелю "Дружба"), і після цього, не вирішивши інші питання, не узгодивши інші питання, почали проводити дії (обгороджувати металевою огорожею територію)", - сказав він.

Мер погодився з журналістами у тому, що в будь-якому випадку при установленні обгороджування і підготовці території до зносу готелю фізична сила не повинна була застосовуватися до протестуючих мешканців сусіднього будинку. "Ми розберемося тут", - пообіцяв він.

Нагадаємо, 8 червня жителі Донецька, що намагалися перешкоджати будівництву у дворі свого будинку, зазнавати тілесних пошкоджень від невідомих молодих людей. Мешканці відстоювали права на прибудинкову територію, на якій розташований дитячий майданчик.

На місці аварійного готелю "Дружба" заплановано зведення висотного будинку, згідно з проектом будівельної корпорації "Менеджмент ассетс компани" ("МАКО"), президентом якої є син президента України, бізнесмен О.Янукович.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини