У Марокко тепер не сховатися. Мін'юст підписав договір

22.10.2019, 17:22
У Марокко тепер не сховатися. Мін'юст підписав договір - Фото
Підписання договорів у Маракеші (Фото: прес-служба Мін'юсту)

Україна і Марроко домовилися про умови екстрадиції та співробітництво в розслідуваннях. Документи в Маракеші підписали заступник міністра юстиції Валерія Коломієць і глава Мін'юсту Марокко Мохаммед Бен Абделькадер, передає прес-служба українського відомства.

Підписані договори між Україною та Королівством Марокко про правову допомогу у кримінальних справах та екстрадиції, про передачу засуджених осіб і про правову допомогу у цивільних та комерційних справах.

Угоди передбачають надання країнами одна одній широкої взаємної правової допомоги з метою розслідування  та судового розгляду кримінальних справ. Також Україна і Марокко зобов'язуються видавати одна одній будь-яких осіб, які переслідуються компетентними органами сторони , що звертається, за вчинення правопорушення або розшукуваних зазначеними органами з метою виконання вироку.

Договір про правову допомогу у цивільних та комерційних справах створює правову базу для міжнародного співробітництва компетентних органів сторін у сфері цивільного судочинства. Завдання договору - закріплення гарантій для громадян будь-якої з країн щодо звернення в судові органи іншої держави з метою захисту прав та інтересів, а також визначення механізму взаємного виконання доручень про вручення документів і надання доказів, а також взаємного визнання і виконання судових рішень.

Читайте також: Екстрадиція Фірташа до США затягнеться. Віденський суд назвав причини

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников