RU

У Міноборони запевняють, що мітинги проти "Сі Бриз" їм не заважають

24.07.2008, 17:49

Міністерство оборони України запевняє, що дії мітингувальників проти вчень "Сі Бриз - 2008" жодним чином не змінили і не зірвали плану проведення однієї з основних фаз навчань, яка проходила в районі озера Донузлав.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міноборони України, у відомстві зазначили: "Сьогодні деякі телевізійні канали та інформаційні агенції повідомили про ніби вдалу спробу зриву мітингувальниками проведення одного з основних етапів двосторонніх українсько-американських військово-морських навчань із запрошеними іншими країнами "Сі Бриз - 2008", який проходив в районі озера Донузлав".

У зв'язку з цим, Управління прес-служби Міноборони уповноважене заявити, що ця інформація не відповідає дійсності. Відповідно до плану проведення берегової фази навчань "Сі Бриз - 2008" командир багатонаціонального миротворчого батальйону визначив резерв у складі загону морської піхоти ВМС України на трьох бронетранспортерах. Цей загін перебував у визначеному командиром батальйону позиційному районі, який знаходився неподалік від наметового містечка протестувальників, і дій під час висадки десанту та проведення миротворчої операції з евакуації некомбатантів не чинив.

"Помітивши бронетехніку, протестувальники зібралися біля неї і почали проведення мітингу. Українські морські піхотинці, які знаходилися у всіх трьох БТРах, жодним чином не відповідали і не піддавалися на переважно провокаційні дії з боку мітингувальників", - зауважили у відомстві. Отримавши по радіозв'язку команду від командира батальйону змінити позиційний район, бронетранспортери відбули до нового місця призначення.

Таким чином, дії протестувальників жодним чином не змінили і не зірвали плану проведення однієї з основних фаз двосторонніх українсько-американських військово-морських навчанням із запрошеними іншими країнами "Сі Бриз - 2008", який проходила в районі озера Донузлав.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини