RU

У Міноборони розповіли, як танки потраплять до Києва на парад

24.07.2008, 16:30

Сьогодні очільник Генерального штабу - головнокомандуючий Збройних Сил України генерал армії України Сергій Кириченко здійснив робочу поїздку до Білоцерківського гарнізону в Київській області. Під час поїздки на аеродромі "Гайок" С. Кириченко перевірив стан механізованої техніки, яку буде залучену до проведення параду з нагоди 17-ї річниці незалежності України у Києві.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, С. Кириченко зауважив, що бойові машини піхоти, які сьогодні відпрацьовують злагоджені рухи в колоні, пройшли модернізацію на Житомирському танкоремонтному заводі, танки - модернізовано за допомогою фахівців конструкторського бюро імені Малишева та танкового заводу в Харкові.

Начальник Генштабу ЗС України також був присутній на тренуванні з проходження колон техніки. За підсумками тренування С. Кириченко висловив задоволення рівнем підготовки особистого складу. Водночас, він наголосив на необхідності роботи над злагодженістю підрозділів.

Відповідаючи питання, яким чином бойова техніка потрапить до столиці України, головнокомандуючий Збройних Сил України повідомив, що важку бронетанкову техніку буде доставлено на спеціальних тягачах, а колісна та легка гусенична техніка, яка не пошкодитить дорогу, прийде своїм ходом.

Нагадаємо, у параді з нагоди Дня незалежності візьмуть участь 3200 військовослужбовців, 10 танків, БТР, БМП, засоби ППО, а також аеромобільна рота на 10 американських автомобілях "Hummer" та одному "ВАЗі". А в повітрі над центром Києва у цей час кружлятимуть 27 винищувачів, вертольотів та транспортних літаків. У параді візьмуть участь близько 150 одиниць бойової техніки.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини