RU

У Мін'юсті не вірять у відставку Луценка

10.12.2009, 17:24

Малоймовірною вважає відставку Юрія Луценка з посади Міністра внутрішніх справ перший заступник Міністра юстиції Євген Корнійчук. Про це він заявив сьогодні, коментуючи звернення Президента України Віктора Ющенка до Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко з проханням звільнити Ю.Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Є.Корнійчук зазначив: "З юридичного погляду, Президент впливу на цю позицію не має. Ви знаєте, що має бути відповідне подання Прем'єр-міністра, ця позиція прописана у Конституції".

"Також є інший варіант: звернення народних депутатів, зареєстроване і проголосоване у залі. У це я вірю також мало, як і в подання Прем'єр-міністра. Тому я думаю, що Президент, висловивши таке побажання, - здається, воно не вперше щодо пана Луценка - це, швидше, зробив такий своєрідний політичний піар", - сказав Є.Корнійчук і додав, що здивувався тому, що Ю.Луценко не пішов з вчорашньої наради у Президента раніше.

Нагадаємо, сьогодні Президент України запропонував Прем'єр-міністру невідкладно звернутися з поданням до парламенту про звільнення Міністра внутрішніх справ Ю.Луценка з посади. В.Ющенко зазначив: "Звернутися до Вас мене змушує значне ослаблення активності боротьби з корупцією і злочинністю".

Напередодні Президент України на нараді звинуватив керівників правоохоронних органів у корупційній діяльності, після чого Міністр внутрішніх справ Ю.Луценко на знак протесту покинув захід.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини