RU

У Львові все спокійно: комуністи і свободівці мирно шанують пам’ять полеглих

22.06.2011, 13:20
У Львові все спокійно: комуністи і свободівці мирно шанують пам’ять полеглих - Фото
01f2fa4b6800d6577efb5f4f4ddf6c80.jpg

У Львові все спокійно: комуністи і свободівці мирно шанують пам’ять полеглих
Біля Пагорба слави у Львові зібралися депутати Львівського обласної і міської рад від ВО "Свобода", а також прийшли з вінком комуністи. Представникам КПУ ніхто не заважав покласти вінок до меморіалу. Сам Пагорб слави та його околиці охороняють декілька сотень співробітників МВС - "Беркут" і "Грифон". Про це повідомляє Zaxid.net.

Видання зазначає, що свобідівці прийшли прослідкувати за тим, як правоохоронці будуть виконувати рішення суду про заборону проведення акцій. Відповідаючи на питання, як вони будуть діяти у випадку, якщо правоохоронці будуть виконувати обов'язки неналежно, у "Свободі" зазначили, що діятимуть як громадяни і представники спільноти.

У "Свободі" повідомили, що не зверталися до своїх прихильників з офіційним закликом організовано збиратися цього дня.

Водночас п'ять комуністів прийшли покласти вінок з написом "Переможцям від комуністів Львівщини" до Пагорба слави. Представники КПУ поставили вінок біля входу в меморіальний комплекс. Один із комуністів зазначив, що люди, які поклали свої голови за свободу Львівщини, заслужили повагу, і вшанував їхню пам'ять хвилиною мовчання. Ніхто не перешкоджав комуністам під час покладання вінка.

Також заступник начальника ГУ МВС України у Львівській області Михайло Курочка повідомив, що ніяких організованих груп на 22 червня у Львові не буде.

За його словами, він не має змоги перевірити кількість людей, які можуть слідувати у Львів в індивідуальному порядку, однак інформації про приїзд організованих груп немає.

Нагадаємо, сьогодні у Львові відзначають День скорботи і пам'яті жертв нацистського і комуністичного режимів в Україні.

Раніше деякі громадські організації і партії заявляли про намір провести 22 червня у Львові на Пагорбі слави антифашистський мітинг.

21 червня Львівський окружний адміністративний заборонив будь-які масові акції у Львові 22 червня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини