RU

У Луценка цироз печінки

01.09.2011, 17:49
У Луценка цироз печінки - Фото
0ea677ed52f56404dac70ec31bae7b2f.jpg

У Луценка цироз печінки

У колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка виявлено цироз печінки. Про це заявила його дружина Ірина на прес-конференції.

Вона зазначила, що за результатами обстеження у екс-міністра встановлено діагноз "цироз печінки (криптогенний) з явищем портальної гіпертензії та варикозом вен стравоходу", передає УНІАН.

Зі слів Ірини Луценко, також в медичному висновку вказано, що, враховуючи прогресуючий характер захворювання, хворому з метою уточнення діагнозу необхідно лікування з дообстеженням в умовах спеціалізованого гастроентерологічного стаціонару.

Крім того, фахівці прийшли до висновку, що за відсутності повноцінного лікування можливий подальший прогрес цирозу печінки з його декомпенсацією, розвитком ускладнень (крововиливи тощо) і трансформацією в рак.

Дружина Луценко зазначила, що обстеження її чоловіка провели лікарі Міністерства охорони здоров'я, і продемонструвала журналістам висновок лікарів.

"Влада свідомо знищує мого чоловіка, не надаючи йому медичного лікування", - заявила Ірина Луценко.

При цьому вона зазначила, що діагноз "цироз печінки", згідно із законодавством, дає підстави для звільнення Луценка з-під варти.

Водночас сьогодні Державна пенітенціарна служба повідомила, що Печерський суд Києва в четвер надав дозвіл на проведення фахівцями МОЗу комісійного огляду та встановлення діагнозу екс-міністру внутрішніх справ Юрія Луценка.

Нагадаємо, Луценко був затриманий 26 грудня 2010 року. Його утримують в Лук'янівському СІЗО.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини