RU

У лідера НУНС немає інформації щодо розпуску парламенту

03.10.2008, 16:55

Лідер фракції "Наша Україна – Народна самооборона" В’ячеслав Кириленко не має інформації про те, що найближчим часом буде прийнято рішення про розпуск парламенту. Про це він заявив на брифінгу, коментуючи заяви деяких політиків про те, що вже в понеділок може з'явитися Указ Президента про призначення дострокових виборів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Кириленко нагадав, що це рішення приймає глава держави, але сьогодні, за його словами, є декілька поглядів, коли саме закінчується 30-денний строк, відведений законодавством на формування коаліції.

Лідер фракції зазначив, що, на думку більшості політиків і юристів, такий строк вже закінчився, і у Президента вже є підстави, щоб використати своє право на розпуск парламенту.

"Переконаний, що таке рішення не буде несподіваним для кожної фракції парламенту", - зазначив В. Кириленко і додав: "Я як голова пропрезидентської політичної сили жодних повідомлень про те, що буде прийнято рішення з цього приводу, не отримував". В. Кириленко зазначив, що працює в режимі звичайних перемовин.

Нагадаємо, В. Кириленко заявляв, що Президент України має право на рішення про розпуск парламенту, оскільки депутати вже використали відведений ним строк на формування коаліції.

Досьє на В’ячеслава Кириленка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини