У квітні 13 депутатів Ради жодного разу не проголосували - КВУ

24.04.2018, 15:27
У квітні 13 депутатів Ради жодного разу не проголосували - КВУ - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

За даними Комітету виборців України, нардепи пропустили голосування Ради з невідомих причин, тобто, не через хвороби або відрядження

У квітні 13 нарепов жодного разу не проголосували. Про це повідомляє громадська організація Комітет виборців України.

За даними КВУ, протягом місяця пропустили всі голосування Ради такі нардепи, як Вадим Рабінович, Євген Бакулін (Опозиційний блок), Євген Мураєв, Дмитро Ярош, Костянтин Жеваго, Сергій Клюєв, Олександр Онищенко, В'ячеслав Костянтіновський, Надія Савченко (всі позафракційні), Віталій Чепинога і Петро Сабашук (БПП), В'ячеслав Богуслаєв (Воля народу) і Юрій-Богдан Шухевич (Радикальна партія).

За даними КВУ, депутати пропустили голосування Ради з невідомих причин, тобто, не через хвороби або відрядження. Деякі з них були присутні в Раді на момент голосувань, але участі в них не брали. Рабінович був письмово зареєстрований на трьох пленарних засіданнях, Богуслаєв і Жеваго - по одному, Чепинога - на восьми.

Частина депутатів голосувала кілька разів на місяць. Наприклад, Нестор Шуфрич проголосував (натиснув "за", "проти", "утримався") сім разів, Дмитро Добкін - 11, Володимир Парасюк - 20, Віталій Хомутиннік - 20, Михайло Добкін - 24 з 267.

В цілому, як зазначили в КВУ, 40 депутатів пропустили 90% голосувань ВР в квітні. У порівнянні з попередніми місяцями, кількість депутатів, які не голосували, дещо зменшилася (у березні - 51 депутат, лютому - 63 депутата).

Читайте також: Що в рукаві: як спрацюють брудні технології на виборах

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих