RU

У Криму регіонали Гриценка збунтувалися проти Джарти

11.02.2011, 10:40
У Криму регіонали Гриценка збунтувалися проти Джарти - Фото
258c09a3532b7806d3b41f5e70f2b62f.jpg

У Криму регіонали Гриценка збунтувалися проти Джарти
Ленінська районна організація Партії регіонів, очолювана колишнім главою Верховної Ради Криму Анатолієм Гриценком, не підкоряється рішенням кримської республіканської організації партії. Контрольна комісія вивчає стан партійної дисципліни. Про це заявив глава Ради міністрів автономії Василь Джарти (на фото) в інтерв'ю газеті "Коммерсант-Украина".

"У мене є і завжди було багато питань щодо керівника партійної організації Ленінського району. Сьогодні вона не підкоряється рішенням кримської республіканської організації ПР, і контрольна комісія вивчає стан партійної дисципліни у ній. Але це ніяк це не пов'язано з арештом пана Гриценка", - наголосив В.Джарти.

Відповідаючи на питання, що деякі депутати Верховної Ради Криму кажуть, що арешт А.Гриценка - це помста за його спроби дестабілізувати ситуацію у кримській організації ПР і керівництві автономії, В.Джарти зазначив: "Я знаю про подібні розмови і стверджую, що розхитати ряди Партії регіонів неможливо. Сьогодні ПР у Криму як ніколи монолітна, ми реально маємо найбільш величезні повноваження і несемо таку ж відповідальність перед виборцями і жителями Криму".

"Не секрет, що я, як керівник республіканської організації партії, контролював персональний склад списків кандидатів у депутати Верховної Ради Криму. Так що тепер розхитати ситуацію у партії складно кому б то не було. Усі депутати ПР, вся вертикаль виконавчої влади - це інструмент партії, і партія несе відповідальність за все, що відбувається сьогодні у Криму. Тому розмови про те, що хтось намагався щось розхитати за час моєї відсутності (В.Джарти проходив курс лікування у Німеччині і був відсутній у Криму півтора місяці), далекі від правди, і ті, хто поширює подібну інформацію, не знають реальної ситуації", - сказав він.

Нагадаємо, 27 січня Центральний райсуд Сімферополя обрав А.Гриценку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці. Екс-глава Верховної Ради Криму був затриманий 24 січня. Йому пред'явлено обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 статті 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень). Йдеться про незаконне вилучення земель військового радгоспу "Азовський". За даними слідства, А.Гриценко, будучи главою Ленінської РМА, здійснив дії, спрямовані на незаконне відчуження земель площею 4,8 тис. га. Сума збитку, завданого діями чиновника, оцінюється у 23 млн. гривень.

28 січня щодо А.Гриценка було порушено ще одну кримінальну справу за ч.3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень). Його підозрюють у перевищенні повноважень при передачі в оренду котеджу апартаментів санаторію ВР Криму "Росія".

Василь Джарти: біографія та добірка новин>>>
Анатолій Гриценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини