У КПУ допускають, що Грача можуть зовсім виключити

13.12.2010, 09:55
У КПУ допускають, що Грача можуть зовсім виключити - Фото
476d0dd22053c4b96cc1059dd6c92d88.jpg

Депутат від КПУ Олександр Голуб заявив, що на пленумі партії пропозиції щодо виключення Леоніда Грача звучали, але не голосувалися. "Попередження Леоніду Івановичу, що таке рішення може бути прийнято, було зроблено", - додав він

У КПУ допускають, що Грача можуть зовсім виключити

На пленумі Комуністичної партії України пропозиції щодо виключення Леоніда Грача (на фото) з партії звучали, але не голосувалися. Про це заявив народний депутат від КПУ Олександр Голуб.

"Пленум, який відбувся вчора, розглядав ситуацію у Кримській республіканській організації. Фактично розглядали і за результатами виборів і фактично ту позицію, в яку і партію, і Кримську республіканську організацію поставив Леонід Іванович. Зіставити її Центральному комітету партії. .. Невиконання ряду рішень, які раніше приймалися на рівні Центрального комітету партії, все це привело до такого рішення. У п'ятницю заздалегідь збиралася президія Компартії України і він прийняв рішення про винесення догани Леоніду Івановичу за такі дії, але на самому пленумі перший секретар обласного комітету виступив з пропозицією саме вивести його зі складу центрального комітету партії і зняти з посади першого секретаря", - заявив О.Голуб, якого цитує агентство "ІМК".

За його словами, пропозиції з висновку Л.Грача з Центрального комітету партії і зняття з посади першого секретаря Кримської республіканської організації набрали більшість голосів. І, згідно зі статутом, таке рішення було прийнято.

На питання, чи розглядалося питання виключення Л.Грача з Компартії, О.Голуб відповів: "Пропозиції щодо членства у партії звучали, і вимога, зокрема перших секретарів обласних комітетів партії, однак вони не голосувалися і не ставилися на обговорення на пленумі". "Попередження Леоніду Івановичу, що таке рішення може бути прийнято, було зроблено", - додав він.

Нагадаємо, об'єднаний пленум Центрального комітету Комуністичної партії України і Центральної контрольної комісії у суботу звільнив з посади першого секретаря Кримського республіканського комітету КПУ Л.Грача.

Раніше Л.Грач розкритикував позицію керівництва КПУ, що визнало результати місцевих виборів. Крім того, депутат передрікав смерть КПУ, якщо партія не піде в опозицію.

У свою чергу, депутати Верховної Ради Криму звернулися до Генпрокурори України Віктора Пшонки, глави СБУ Валерія Хорошковського і першого секретаря Компартії Петра Симоненка з проханням дати оцінку публічним заявам Л.Грача.

Кримський республіканський комітет Комуністичної партії закликав керівництво КПУ припинити тиск на кримських представників партії загалом і Л.Грача зокрема.

Леонід Грач: біографія та добірка новин>>>
Компартія України: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами