RU

У КПУ допускають, що Грача можуть зовсім виключити

13.12.2010, 09:55
У КПУ допускають, що Грача можуть зовсім виключити - Фото
476d0dd22053c4b96cc1059dd6c92d88.jpg

У КПУ допускають, що Грача можуть зовсім виключити

На пленумі Комуністичної партії України пропозиції щодо виключення Леоніда Грача (на фото) з партії звучали, але не голосувалися. Про це заявив народний депутат від КПУ Олександр Голуб.

"Пленум, який відбувся вчора, розглядав ситуацію у Кримській республіканській організації. Фактично розглядали і за результатами виборів і фактично ту позицію, в яку і партію, і Кримську республіканську організацію поставив Леонід Іванович. Зіставити її Центральному комітету партії. .. Невиконання ряду рішень, які раніше приймалися на рівні Центрального комітету партії, все це привело до такого рішення. У п'ятницю заздалегідь збиралася президія Компартії України і він прийняв рішення про винесення догани Леоніду Івановичу за такі дії, але на самому пленумі перший секретар обласного комітету виступив з пропозицією саме вивести його зі складу центрального комітету партії і зняти з посади першого секретаря", - заявив О.Голуб, якого цитує агентство "ІМК".

За його словами, пропозиції з висновку Л.Грача з Центрального комітету партії і зняття з посади першого секретаря Кримської республіканської організації набрали більшість голосів. І, згідно зі статутом, таке рішення було прийнято.

На питання, чи розглядалося питання виключення Л.Грача з Компартії, О.Голуб відповів: "Пропозиції щодо членства у партії звучали, і вимога, зокрема перших секретарів обласних комітетів партії, однак вони не голосувалися і не ставилися на обговорення на пленумі". "Попередження Леоніду Івановичу, що таке рішення може бути прийнято, було зроблено", - додав він.

Нагадаємо, об'єднаний пленум Центрального комітету Комуністичної партії України і Центральної контрольної комісії у суботу звільнив з посади першого секретаря Кримського республіканського комітету КПУ Л.Грача.

Раніше Л.Грач розкритикував позицію керівництва КПУ, що визнало результати місцевих виборів. Крім того, депутат передрікав смерть КПУ, якщо партія не піде в опозицію.

У свою чергу, депутати Верховної Ради Криму звернулися до Генпрокурори України Віктора Пшонки, глави СБУ Валерія Хорошковського і першого секретаря Компартії Петра Симоненка з проханням дати оцінку публічним заявам Л.Грача.

Кримський республіканський комітет Комуністичної партії закликав керівництво КПУ припинити тиск на кримських представників партії загалом і Л.Грача зокрема.

Леонід Грач: біографія та добірка новин>>>
Компартія України: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини