RU

У КМІС прокоментували свій останній рейтинг

16.07.2019, 13:17
У КМІС прокоментували свій останній рейтинг - Фото
Вибори (фото - ЕРА)

У Київському міжнародному інституту соціології прокоментували дані свого останнього опитування, результати якого відрізняються від даних інших служб. Коментар заступника виконавчого директора КМІС Антона Грушецького публікує Hromadske.

Згідно з останнім опитуванням КМІС, партія  Голос Святослава Вакарчука набирає 4% голосів, а партія  Сила і честь Ігоря Смешка - 5,1%. Опитування від групи Рейтинг за 6-10 липня дало такий результат: 47% - Слуга народу, 11,6% - ОПЗЖ, 8,2% - Євросолідарність - 6,6% - Голос, 6,4% - Батьківщина.

"По-перше, важливо брати до уваги похибку. Якщо партія набирає 5% - це не означає, що вона проходить. Тому насправді говорити, що хтось проходить або не проходить складно. Вони (Голос і Сила і честь, - ред.) на межі проходження в парламент", - сказав Грушецький.

Він також зазначив, що опитування не включало військовослужбовців, людей, які проходять лікування, ув'язнених і ряд інших категорій.

Крім того Грушецький звернув увагу, що електорат партій Сила і честь, Голос, Європейська солідарність і Слуга народу перетинається, тобто виборці кожної з цих партій мають запасний варіант серед партій конкурентів.

Серед факторів, що впливають зараз на вибір людей, представник КМІС назвав також медіапривід.

"Тому з урахуванням похибки і цих чинників показники можуть бути нижче або вище", - сказав Грушецький.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини